Pobjeda rukometaša Širokog na gostovanju u Kiseljaku u posljednjoj službenoj utakmici u 2019.

Rukometaši Širokog pobijedili su Kiseljak 23:28 (11:14) u susretu 7. kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne igranom u nedjelju navečer u Kiseljaku.

Širokobriježani su poveli od prve minute, domaćini su se uspjeli vratiti te povesti 8:7, no nakon toga su gosti ponovno došli u vodstvo te su na odmor otišli pri vodstvu od tri pogotka razlike (11:14).

U nastavku susreta igrači trenera Mihovila Bilaća nisu ispuštali prednost, koja je u par navrata iznosila +6, te su mirno priveli utakmicu kraju slavivši na kraju s 23:28.

Mate Marušić s 9 pogodaka ponovno je bio najbolji u redovima Širokog. Po 6 pogodaka postigli su Marin Marić i Matej Mandić. U momčadi Kiseljaka sa 7 pogodaka istaknuo se Boris Bošnjak.

Zanimljivo, trener Širokog je u Kiseljaku mogao računati na samo 10 igrača jer nekoliko mladih rukometaša nije moglo na put zbog viroze.

Bila je ovo posljednja službena utakmica u 2019. godinu, a sezona se nastavlja u ožujku 2020. godine kada HRK Široki gostuje u Livnu kod RK Rvacka.