“Plavo-bijeli” za kraj sezone podijelili bodove sa Čelikom

“Plavo-bijeli” su do vodstva došli već u osmoj minuti. Kvesić je lijepo ubacio na peterac, obrana Čelika potpuno je zaboravila na Stanića na prvoj vratnici, koji je lijevom nogom pogodio suprotni kut – 0:1.

Čelik je izjednačio samo desetak minuta kasnije. Dilaver je među petoricom obrambenih igrača Širokog najviše skočio i sa šest-sedam metara udarcem glavom “zakucao” loptu u mrežu iza leđa nemoćnog Zlomislića – 1:1.

STRIJELCI: 0-1 Stanić (8), 1-1 Dilaver (20).

ČELIK: Pavlović, Hodžić, Okoli, Vrhovac, Dilaver, Okić (90. Marković), Grahovac, Žuna (90. Adilović), Baban, Pecelj, Blažević (72. Lelić).

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Kvesić, Kožul (16. Marušić), Barišić, Petrović (65. Bagarić), Marić, Stanić, Ćorluka, Jurić, Vukoja (65. Marković), Kovačić.

Vlaho: Kada se sve zbroji, ovo je bila uspješna sezona

• Premda je naša momčad imali neke poluprilike, inicijativu i veći posjed lopte, remi je vjerojatno najrealniji ishod današnje utakmice. Obje su momčadi zaslužile po bod. Na koncu smo osvojili treće mjesto i ostvarili svoj cilj plasmanom u kvalifikacije za UEFA Europa League. Možemo biti zadovoljni ovom sezonom. Ostaje samo žal što se nismo uspjeli bolje predstaviti u finalu Kupa BiH, prije svega u prvom susretu protiv FK Sarajevo. U drugoj utakmici nismo ni imali puno sreće. No, kada se sve zbroji, ovo je bila uspješna sezona. Sada nam slijedi kratki odmor, a onda počinjemo s pripremama za novi europski nastup, kazao je pomoćni trener NK Široki Brijeg Aleksandar Vlaho nakon današnje utakmice i podjele bodova na gostovanju kod NK Čelik Zenica.