Pioniri Zrinjskog na +40 slavili nad ekipom Širokog Brijega

Na kampu Musa-Karačić odigran je hercegovački derbi pionira u kojem su mladi Plemići ostvarili pobjedu.

Hercegovački derbi u pionirskoj kategoriji pripao je mladim Plemićima koji su slavili sa 2:1.

Domaći nogometaši bolje su krenuli u susret te već na samom početku susreta preko Vasilja pogađaju vratnicu.

Ipak gosti iz Mostara dolaze u prednost pogotkom Vrankića u 18.minuti susreta iz kaznenog udarca kojeg je izborio Šakota. Bolja igra domaćih donijela je poravnanje u 27.minuti kada pogađa Čamber.

U drugom poluvremenu pioniri Širokog Brijega nisu iskoristili nekoliko izglednih prilika, a kazna je uslijedila u 50.minuti kada Buturović pogađa za 1:2 i veliko slavlje mladih nogometaša Zrinjskog.

Na kraju moramo se osvrnuti i na termin odigravanja utakmice koja je odigrana u nemogućim uvijetima po velikoj vrućini gdje je temperatura prelazila 40 stupnjeva i prava je sreća što se utakmica završila bez posljedica na ove mlade momke. Netko bi u Savezu morao početi razmišljati o ovim stvarima prije nego se dogodi neka tragedija.

Kadeti Širokog Brijega i Zrinjskog podijelili bodove

Kadeti Širokog Brijega i Zrinjskog podijelili su bodove odigravši 1:1.

Domaći nogometaši došli su u prednost odličnim pogotkom Miletića u 30.minuti. Ipak samo par minuta kasnije grešku u obrani Širokog Brijega koristi Lovrić te postavlja konačnih 1:1.