Pioniri Širokog Brijega bolji od Sarajeva, remi predpionira

Na Mostarskom blatu odigrane su prijateljske utakmice mlađih kategorija Širokog Brijega i Sarajeva.

PREDPIONIRI: Široki Brijeg – Sarajevo 1:1

Odličnu utakmicu pružili su predpioniri Širokog Brijega i Sarajeva u kojoj su zasluženo odigrali 1:1. U čvrstoj taktičkoj utakmici gosti iz Sarajeva došli su u vodstvo pogotkom Ališaha u 43.minuti. Samo par minuta kasnije domaći nogometaši pogađaju vratnicu, a do zasluženog gola domaći dolaze u 54.minuti kada pogađa Čeko.

PIONIRI: Široki Brijeg – Sarajevo 1:0

Pioniri Širokog Brijega ostvarili su pobjedu nad gostima iz Sarajeva od 1:0. U čvrstoj borbenoj utakmici domaći nogometaši dolaze u prednost već na samom početku susreta kada pogađa Lasić. Do kraja utakmice obje ekipe imale su nekoliko velikih prilika koje nisu uspjele iskoristiti.

Voše fotografija na: Hercegovina.info