PAVIĆ: Pokušat ćemo u Domžalama izvući drugo kolo kvalifikacija za Europsku ligu

Široki Brijeg je u prvom susretu prvog kola kvalifikacija za Europsku ligu na Pecari odigrao 2:2 s Domžalama nakon što je u prvom dijelu susreta gubio 0:2.

”Plavo-bijeli” su se fantastično vratili u utakmicu u drugom poluvremenu, a u posljednjim minutama vratnica se ispriječila potpunom preokretu i pobjedi.

Trener Širokog Brijega Boris Pavić i dalje ističe da su Slovenci favoriti, no kazao je da će njegova momčad pokušati iznenaditi Domžale.

”Domžale su, to mogu reći nakon utakmice na Pecari, a to sam tvrdio i prije, favorit za prolaz jer su kompaktna momčad koja je dugo zajedno, koja je uz bok Mariboru i Olimpiji i koja igra otvoren napadački nogomet, postiže puno pogodaka, prošle sezone bili su najefikasnija momčad u Prvoj slovenskoj ligi. No, mi ćemo pokušati sve napraviti da ih u Domžalama iznenadimo i izvučemo pozitivan rezultat koji bi nas odveo u drugo kolo kvalifikacija za Europsku ligu”, istaknuo je trener Širokog Brijega Boris Pavić u izjavi za Sportske novosti.

Utakmica Domžale – Široki Brijeg na rasporedu je u četvrtak, 19. srpnja, s početkom u 21:00 sat.