Nogometaši Širokog Brijega protiv Zvijezde jedva izvukli bod u prvoj utakmici nastavka sezone

Golom Bagarića u nadoknadi izgubljenog vremena Široki Brijeg je došao do jednog boda u Ugljeviku. Domaći su prethodno, sredinom drugog dijela, neočekivano poveli preko Predragovića.

Široki je cijelo vrijeme imao posjed, ali uglavnom bez ozbiljnijih prigoda. Posebice nezanimljivo bilo je u prvom poluvremenu, pri čemu je i očajan travnjak učinio svoje. Zvijezda se orijentirala na obranu, Široki je nešto i pokušavao, ali bez učinka.

Nastavak je donio i dalje premoć Širokog Brijega, no prva je povela Zvijezda. Mogao je Stanić samo minutu nakon gola, kada se našao sam pred Erićem, poravnati, ali vratar domaćih bio je uspješniji. Napadi “Plavo-bijelih” ipak su se isplatili u nadoknadi izgubljenog vremena kada je Bagarić pogodio za 1:1.

STRIJELCI: 1-0 Predragović (66), 1-1 Bagarić (90+3)

ZVIJEZDA ’09: Erić, Mišić, Anđić, Huseinbašić, Nikolić, Tojčić, Brkić, Predragović, Jovović, Babić, Zekanović.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Franjić, Petrović, Babić, Marić, Ćorluka, Hrkać, Perković, Bagarić, Marković, Enin.