Nogometaši Širokog Brijega u kadetskoj Premijerligi BiH nastavljaju s dobrim igrama i rezultatima

Nogometaši Širokog Brijega u kadetskoj Premijerligi BiH nastavljaju s dobrim igrama i rezultatima u tekućoj sezoni, pa su tako u susretu 14. kola svladali Čelika 3:1 i vratili se na drugu poziciju s obzirom da je Mladost iz Doboj Kaknja poražena na gostovanju u Banjoj Luci.

Junak susreta protiv Čelika bio je Mate Čolak, dvostruki strijelac koji je u 15. minuti otvorio, a u 52. minuti utakmice zatvorio seriju pogodak. Za domaćine je još pogodio Toni Anić iz kaznenog udarca u 35. minuti, dok je za privremeno izjednačenje Zeničana zabio Davud Čičak u 26. minuti.

ŠIROKI BRIJEG – SC “Musa-Karačić”. Gledatelja: 50. Sudac: Dušan Berak (Trebinje). Utakmica 14. kola U17 PL BiH: Široki Brijeg – Čelik 3:1 (2:1). Strijelci: 1:0 Čolak (15), 1:1 Čičak (26), 2:1 Anić (35-11m), 3:1 Čolak (52). Žuti kartoni: Anić (Široki Brijeg), Vardo, KarićHinović i Čičak (Čelik).

NK ŠIROKI BRIJEG: Ivan Puljić – David Martić, Mario Zovko, Josip Bilobrk, Andrija Drljo (od 58. Luka Miletić), Luka Brkić, Ivan Mustapić, Mate Čolak (od 78. Marko Salavarda), Filip Brekalo (od 76. Hrvoje Ćavar), Toni Anić, Ivan Tadić (od 78. Stanko Ćeškić).

NK ČELIK: Adi Durmo – Dženan Smajić, Evhad Vardo, Faruk Piljug, Amar Muslić, Maid Horić, Altan Imamović (od 76. Haris Alispahić), Sanjin Karić (od 41. Anes Fazlić), Elvir Patković (od 50. Adnan Mašić), Emir Karalić (od 50. Dino Hinović), Davud Čičak (od 73. Imran Džaferović).

Rezultati 14. Kola:

Široki Brijeg – Čelik 3-1, Željezničar – Vitez 7:0, Sarajevo – GOŠK 7:0, Borac – Mladost 2:0, Krupa – Sloboda 0:0, Radnik – Zrinjski 0:0.