Nogometaši Širokog Brijega bez zgoditka u Gabeli protiv GOŠK-a

Široki Brijeg je i nakon sedmog kola jedina neporažena momčad u Premier ligi BiH. Međutim, unatoč činjenici da su na gostovanju u Gabeli „Plavo-bijeli“ bili bolja momčad od GOŠK-a, u jednoj „tvrdoj“, a na trenutke i preoštroj, utakmici nisu uspjeli osvojiti više od boda. Problemi s realizacijom nastavljeni su i u Gabeli pa je utakmica okončana s najnepopularnijih 0:0.

Široki je u prvom poluvremenu bio konkretniji, ali velikih prigoda ipak nije bilo. Kozić je, istina, u dva navrata, nakon udaraca Matića i Vukoje spašavao domaće.

Na odmor se otišlo bez golova, da bi u nastavak Široki ušao još nešto ofenzivnije. Čabraja je pokušao iz slobodnog udarca, no nije bio precizan.

Potom su domaći pokušali zaprijetiti preko Kulovića i Karamarka, bez učinka. Čabraja je u 75. minuti uzvratio novim udarcem iz slobodnjaka, međutim ponovo pored gola. Dobru prigodu imao je i Bagarić u 83. minuti. Lijepo je tukao glavom nakon ubačaja s lijeve strane, ali Kozić je obranio. Napadi „Plavo-bijelih“ do kraja također nisu dali ploda, ostalo je siromašnih 0:0.

GOŠK: Kozić, Čolić, Karamarko, Hasanhodžić, Ereiz, Anković, Kulović, Đajić, Zolj, Hajdarević, Hasanović. Trener: Dudić.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Marić, Ćorluka, Popović, Vukoja, Jurić, Kovačić, Bagarić, Marković. Trener: Pavić.

Pioniri Širokog Brijega deklasiral GOŠK sa 9:0