Nogometaši Neuma iz Gruda se vraćaju kući s punom mrežom

GRUDE – Ovaj vikend odigrane su nogometne utakmice 20. kola nogometne Druge lige Jug. Nogometaši Gruda ugostili su ekipu HNK Neum iz Neuma te slavili visokim rezultatom 5:0.

U strijelce su se upisali: Mario Mikulić – Pavo (2), Marko Mikulić (2) i Martin Ivanković (1).

Sredinom prvog poluvremena za vodstvo domaće ekipe precizno je pogodio Mario Mikulić Pavo. U nastavku utakmice Stjepan Boban imao je dvije čiste prilike za povećanje vodstva koje nije iskoristio na najbolji mogući način. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. Na početku drugog poluvremena velika pogreška vratara Neuma kojem je lopta prošla ispod nogu na dodavanje suigrača. Ubrzo nakon toga Mario Mikulić Pavo s 20-ak metara ljevicom je pogodio pod gredu za 3:0. Do kraja susreta Marko Mikulić i Martin Ivanković postigli su još dva pogotka.

grne11042016 1

Nakon odigranog 20. kola ekipa iz Gruda nalazi se na petom mjestu s osvojenih 33 boda. U idućem kolu nogometaši HNK Grude gostuju u Blagaju protiv FK Blagaj.