Nogometaši Mladosti remijem protiv Junaka na korak potvrde titule prvaka Međužupanijske lige

SRĐEVIĆI – Nogometaši Junaka iz Srđevića i Mladosti iz Širokog Brijega odigrali su derbi susret 7. Kola Međužupanijske lige, a krajnji rezultat je glasio 1:1.

Gosti su pobjedom mogli i teoretski osigurati titulu prvaka već tri kola prije završetka natjecanja, no na kraju mogu biti zadovoljni i sa osvojenim bodom pošto su do 80. minute gubili 1:0.

Domaćin je bio bolji suparnik u prvom poluvremenu i poveo zgoditkom Zdravka Grgića na asistenciju Joze Mihaljevića, međutim gosti iz Širokog Brijega su bili bolji u nastavku susreta i pokazali da nisu slučajno na vrhu ljestvice, a bolja njihova igra rezultirala je izjednačujućim pogotkom desetak minuta prije kraja susreta.

Kao i u prethodnom dvoboju protiv Drinovaca u ulozi strijelca se našao Josip Bošnjak, a u ulozi asistenta Jadranko Sabljić.

Nogometašima Mladosti trebaju još dva boda do završetka lige kako bi teoretski osigurali titulu i plasman u Drugu ligu, no možda im čak ni ta dva boda neće biti potrebna, ovisno od drugih rezultata u preostalom djelu natjecanja.

Drugi susret ovog vikenda igrali su Drinovci i Bužan, a u zanimljivom susretu domaćin je slavio pobjedu 3:2.