MZ Jare pobjednik je velikog finala Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega

Nogometaši Jara sjajno su ušli u susret i već u drugoj minuti uputili su prvi udarac prema vratima protivnika.

Veća uzbuđenja na utakmici nije trebalo dugo čekati – u 9. minuti dosuđen je jedanaesterac za blaćansku momčad nakon što je igrač Desne Obale loptu u šesnaestercu dirao rukom. Vratar Desne Obale bira dobru stranu i fantastično brani tako da kazneni udarac nije realiziran.

Međutim, Jare su ipak brzo došle do vodstva preko Mile Zelenike. Zelenika u 12. minuti sjajno pogađa u desnu stranu i dovodi svoju momčad do vodstva od 0:1.

U nastavku se momčad Desne Obale probudila i došla do izjednačenja u 27. minuti iz kontre. Damir Hrkać loptu je preciznim udarcem poslao u mrežu.

Nakon pogotka nogometaši Desne Obale pokušali su u još par navrata realizirati iz kontri i polukontri, ali nedostajalo je preciznosti.

Jare su do novoga sjajnog pogotka i vodstva od 1:2 došle u 33. minuti preko Karla Buhača.

U drugom poluvremenu bilo je vidljivo kako su obje momčadi već iscrpljene, no i dalje su bili vidljivi žar i borba kod obje momčadi.

Pred kraj susreta Jare su povećale svoju prednost na 1:3 pogotkom Ivana Buhača.