Mreže mirovale u pripremnoj utakmici Širokog Brijega i hrvatskog trećeligaša Croatije

U drugoj pripremnoj utakmici „Plavo-bijeli“ nisu bili učinkoviti kao u prvoj (4:1 protiv Neretvanca) i odigrali su bez golova protiv hrvatskog trećeligaša Croatije.

Zmijavčani su se tako još jednom pokazali kao neugodan rival za Široki Brijeg, odigravši odlično u defenzivnom dijelu i otupivši potpuno oštricu napada izabranika Goce Sedloskog. Široki je, istina, imao posjed i inicijativu, ali premalo je bilo dobro izrađenih akcija i stopostotnih prigoda pa su mreže ostale mirovati svih 90 minuta.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Kovačić, Perković, Ćorić, Begonja, Pamić, Babić, Turčin, Marušić, Petrović (drugo poluvrijeme: Bilobrk, Barišić, Hrkać, Ćorluka, Marković, Enin, Marić, Popović, Stanić, Bagarić, Jurić).