Rezultati utakmica 1. kola skupine D 8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u utorak – 24.7.2018. god. :
1.Ljubuški 3 – Radišić 0:5 (0:3). Strijelci: 0:1 Andrej Nosić (8), 0:2 Andrej Nosić (9), 0:3 Andrej Nosić (10), 0:4 Dorian Medić (30), 0:5 Ivan Šunjić (30).
Ljestvica :
1. Radišići 1 1 0 0 5:0
2. Ljubuški 1 0 0 1 0:5
3. Prolog – – — – – – –
Lista strijelaca :
3 – Andrej Nosić
2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići)
1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, Dorian Medić i Ivan Šunjić (Radišići).
Ag Zvonimir Jelčić
Rezultati utakmica 2.kola skupine A „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ Odigranih u utorak, 24.7.2018.god :
1. Crveni Grm – Humac 2 6:1 (3:0). Strijelci: 1:0 Luka Herceg (2), 2:0 Luka Herceg (11), 3:0 Teo Herceg (18), 4:0 Matej Nižić (26), 5:0 Teo Herceg (27), 5:1 Franjo Bošnjak (28), 6:1 Dario Petrušić (40).
Ljestvica:
1.Studenci 1 1 0 0 10:1 3
2.Crveni Grm 2 1 0 1 7:3 3
3.Pregrađe 1 1 0 0 2:1 3
4.Humac 2 2 0 0 2 2:16 0
Utakmica 2.kola skupine B „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ odigranih u utorak 24.7.2018.god:
Vitina – Ljubuški 2 1:1 (1:0). Strijelci: 1:0 Marin Majić (10), 1:1 Ivan Džolić (34).
LJESTVICA:
1.Ljubuški 2 2 1 1 0 5:2 4
2.Grab 1 1 0 0 3:1 3
3.Vitina 1 0 1 0 1:1 1
4.Radišići 1 0 0 1 1:3 0
5.Vašarovići 1 0 0 1 1:4 0
Lista strijelaca:
4 – Jure Dragičević (Studenci)
3 – Josip Markotić Grab), Teo Herceg (C.Grm),
2 – Marko Bošnjak (Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Luka Herceg (C.Grm)
1 –Željko Kozina, Nikola Jurković Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Franjo Bošnjak (Humac 2)Renato Perić i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Matej Nižić i Dario Petrušić (C.Grm)
Raspored za srijedu – 25.7.2018. god. :
20,15 utakmica 2.kola skupine “A” 8.MNL do 16 godina starosti:
Ljubuški 1 – Cerno/Crnopod/Miletina
21,00 utakmica 2. kola skupine “A” 15 Unitrade – Hotel Bigeste“.MNL: Pregrađe – Studenci
22,00 utakmica 1. kola skupine “B” 15. „Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL: Vašarovići – Grab