Loša predstava nogometaša Širokog Brijega na Pecari i poraz od Croatia Zmijavci

Široki Brijeg je reprezentativnu pauzu iskoristio za odigravanje prijateljske utakmice.

Na Pecari je gostovala Croatia Zmijavci. Meč je završio pobjedom hrvatskog drugogligaša 3:1.

Poslije prvog poluvremena rezultat je bio izjednačen. Bh. premijerligaš je poveo golom Bagarića, da bi Nikić nakon odbijanca izjednačio.

Gosti su do pobjede stigli u samom finišu utakmice. Ćapin je pogodio dva puta u posljednjih nekoliko minuta za konačnih 1:3.

NK Široki Brijeg – NK Croatia Zmijavci 1:3 (Bagarić 15′, Nikić 27′, Ćapin 86′, 89′)

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić (od 46. Pehar), Kovačić, Matić, Barišić, B. Vukoja (od 61. Jurilj), Stanić (od 66. Mašić), Knežević (od 15. Ćorić), Jović (od 56. Jurić), Kvesić (od 46. Z. Vukoja) Franjić (od 46. Marić), Bagarić (od 46. Angelov).

NK CROATIA ZMIJAVCI: Vugdelija (od 46. Tomić), Todorić (od 46. Bešlić), Nikić, Šalinović, Mikulić (od 71. Pirijić), Begić (od 71. An. Ćapin), Šabić (od 71. Dumančić), J. Serdarušić (od 46. A. Serdarušić), Čalušić (od 46. Bauk) Šuto (od 46. A. Ćapin), Stipić (od 46. Llanos).