Knešpolje, Kočerin, Biograci i DPGD polufinalisti MNL MZ Grada Širokog Brijega

Malonogometna liga mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega stigla je do svoje završnice.

Na igralištu Prve osnovne škole u Klancu večeras su odigrana tri preostala četvrtfinalna dvoboja pred natiskanim tribinama uz više od 3.000 gledatelja.

MZ Jare – MZ Dobrič-Provo-Grabova Draga 1:1 (2:4)

U prvoj utakmici večeri svjedočili smo ispadanju branitelja naslova – MZ Jara. Dobrič-Provo-Grabova Draga je poveo već u drugoj minuti preko Ivana Ivankovića, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor. Jare su u drugom poluvremenu došle do izjednačenja preko Ivana Buhača.

Rezultat se do kraja nije mijenjao pa se pristupilo izvođenju penala iz kojih je kao pobjednik izašao Dobrič-Provo-Grabova Draga.

Iz pobjedničke momčadi treba istaknuti golmana Franju Sesara koji je sjajno branio cijelu utakmicu.

MZ Biograci – MZ Ciglana Gradac 2:0

Biograci su u tvrdoj utakmici svladali Ciglanu Gradac i plasirali se u polufinale.

Mreže su mirovale u prvom poluvremenu, ali početkom drugog Biograci preko Bože Marušića dolaze do vodstva.

Na 2:0 povisio je Karlo Marušić u 32. minuti što će, kako će se ispostaviti kasnije, biti i konačni rezultat.

MZ Lijeva Obala – MZ Kočerin 1:3

U posljednjoj utakmici večeri, Kočerin je bez većih problema svladao Lijevu Obalu.

Kočerin do vodstva dolazi u devetoj minuti preko Ivana Kvesića. Rezultat se do kraja poluvremena nije mijenjao, a isti igrač u 29. minuti pogađa za 2:0.

Na 3:0 povisuje Blago Gašpar, a gol utjehe za Lijevu Obalu postiže legendarni Wagner.