Izviđačice i s pomlađenim sastavom bez problema s Katarinom

Josipa Tomić, trenerica ŽRK Izviđač CO, iskoristila je utakmicu s rukometašicama Katarine, dajući priliku „mlađim snagama“, koju su one iskoristile i pokazale da se na njih može računati.

Utakmica je praktično riješena u prvih petnaestak minuta kada su „Skautice“ stigle do devet golova prednosti (15:6, 16.minuta), a do dvoznamenkaste prednosti stižu u 20. minuti (18:7).

Na poluvremenu bilo je 22:12, a na koncu, naše rukometašice su slavile rezultatom 38:26.

„Skautice“ do pobjede predvodile su Matea Nosić, Iva Grbavac i Matea Šumelj sa po sedam pogodaka, Katarina Prskalo postigla je šest, a Marija Bilić pet pogodaka.

ŽRK Izviđač Central osiguranje – HRK Katarina 38:26 (22:12)

ŽRK Izviđač: Petrović, Martina Šumelj, Matea Šumelj 7, Prskalo 6, Miloš 1, Vrančić 3, Miočević 1, Grbavac 7, Nosić 7, Bilić 5, Brkić 1.
Trener: Josipa Tomić.

HRK Katarina: Cipitić 11/7, Teskeredžić 3, Kolar, Trbonja 6, Šimić 2, Šimunović, Divković, Pandžić 2, Džidić, Marić, Lerić.
Trener: Dragan Suton.

Sedmerci: Izviđač 4/0, Katarina 9/7.
Isključenja: Izviđač 4 minuta, Katarina – minuta.

Elena Cipetić s jedanaest i Milada Trbonja sa šest bilu su najefikasnije u redovima Katarine.