Izviđač poražen i od Vojvnodine u Doboju

Rukometaši Izviđač Central osiguranja i u drugoj utakmici 51. Međunarodnog rukometnog tv turnira prvaka koji se održava u Doboju su poraženi, ovaj put bolja je bila momčad novosadske Vojvodine, sedmostruki uzastopni prvak Srbije.

„Skauti“ su loše otvorili utakmicu tako da je u 9. minuti susreta semafor Stadiona sportskih igara pokazivao rezultat 8:0 u korist novosadske momčadi. Izviđač se trznuo i nešto efikasnije zaigrao između 10. i 15. minute kada je s četiri vezana pogotka prepolovili prednost Novosađana. U završnici poluvremena, Vojvodina ponovno pravi osjetniju prednost, od šest pogodaka, s kojom se i okončava prvi dio. Napomenimo da je Izviđač, prvih trideset minuta susreta, odigrao s igračem manje punih 14 minuta zbog isključenja.

Prvih 20-tak minuta drugog dijela susreta „Skauti“ su odigrali bolje, nego, u prvom dijelu, tako da su u 52.minuti stigli na gol zaostatka (21:22), ali u završnici posustaju, što koriste rukometaši Vojvodine i serijom 5:1 stižu do zaslužene pobjede.

U redovima Izviđača najefikasniji su bili Miljan Ivanović sa sedam te Nikola Džono i Duje Maretić sa po četiri pogotka.

Miloš Grozdanović sa osam pogodaka bio je najefikasniji igrač vojvodine a i susreta.

RK Izviđač Central osiguranje – RK Vojvodina 22:27 (10:16)

RK IZVIĐAČ CO: Vukšić 3, Alilović, Kos, Ivanović 7/4, Jozinović, Primorac, Šoljić 1, Džono 4, Delić 2/1, Maretić 4, Grbavac, Pavlak, Buntić, Muhović, Buljubašić, Mandić.
Trener: Mario Bjeliš

RK VOJVODINA: Ovčina 3, Milić, Mirković 1, Pribak 1, Ilić 1/1, Medurić 3, Arsenić, Ratković 2, Prodanović, Stanković 3, Verkić, Milašević, Orbović 4, Grozdanović 8/3, Vučković, Sretenović 1.
Trener: Boris Rojević.

Sedmerci: Izviđač CO 7/5,.Vojvodina 5/4.
Isključenja: Izviđač CO 20 minuta, Vojvodina 6 minuta.

Igrač utakmice: Miloš Grozdanović (Vojvodina)

Danas u posljednjoj utakmici u skupini rukometaši Izviđač Central osiguranja se sastaju s odličnom francuskom momčadi MHB C’CHARTRES. Susret je na rasporedu u 21 sat uz izravan tv prijenos na programu RTRS Plus.