Gruđanke “razmontirale” Katarinu usred Mostara

MOSTAR – Još jedna utakmica između HRK Katarine i HŽRK Grude Autoherc ovog proljeća. I današnja utakmica koja se igrala u okviru 18.kola Premijer lige BiH je bila gotov ista kao i nedavno odigrane dvije u UP-u BiH.

Velika razlika u kvaliteti ovih ekipa nije ponudila nimalo neizvjesnosti. Od samog početka prvakinje države su diktirale tempo i iako nisu bile najbolje u realizaciji ipak su stalno povećavale svoju prednost. Ekipa Katarine nije postigla niti jedan pogodak od 15 .minute do kraja poluvremena. Tako je rezultat na kraju prvog poluvremena glasio 4:19.

U drugo poluvrijeme grudska ekipa ulazi sa potpuno podmlađenom ekipom. Tako je većinu drugog poluvremena odigrala ekipa igračica rođenih 1999 i mlađih Usprkos tome ove mlade igračice su odlično iskoristile prigodu i još dodatno povećale prednost do konačnih 41:16. Sve igračice grudske ekipe su dobile prigodu za igru i sve su se upisale u listu strijelaca.

U preostala 4 kola Premijer lige Gruđanke će pokušati održati formu i spremne dočekati završnicu KUP-a BiH.

Ovom pobjedom HŽRK Grude Autoherc je nastavio pobjednićki niz u Premijer ligi kk+ji traje već 33 utakmice bez poraza.

HRK Katarina Mostar- HŽRK Grude Autoherc 16:41(4:19)

HRK Katarina Mostar: Nikolina Petrović, Andrea Soldo 3, Maja Knezović 4, Klaudija Knezović, Josipa Šimunović, Matea Pandžič, 2, Josipa Arapović 2, Martina Domić 3, Antonija Rotim 1, Ilijana Ćurić 1, Andrea Jurić, Martina Šljivić
Trener: Kornelija Rajković