Gruđanke i dalje sa punim učinkom

Početak utakmice je protekao u ispitivanju snaga i izjednačenoj igri do rezultata 3:3. Od 7.do 11. minute domaće igračice prave 4:0 i tako osiguravaju lakši nastavak utakmice. U sljedećih 10 minuta se ponovo igralo izjednačeno pa je rezultat u 21.minuti glasio 13:10. Nakon minute odmora, grudska obrana postaje neprobojna i u sljedećih 7 minuta Gruđanke prave 7:0 te do kraja poluvremena dolaze do rezultata 22:12.

Drugo poluvrijeme domaće rukometašice otvaraju serijom 4:0 te se razlika tijekom drugog poluvremena kretala od 9-14 pogodaka. U drugom dijelu drugog poluvremena Gruđanke su igrale u dosta izmijenjenom sastavu, a najljepša vijest za domaću ekipu je povratak Anite Azinović koja je večeras odigrala prvih 10-ak minuta nakon godinu dana pauze.

HŽRK Grude – RK Neretva Jablanica 36:27(22:12)

HŽRK Grude: Darjana Vukliš, Anđela Milas, Amanda Marić 4, Nikolina Čutura 8(2), Marija Andrijanić, Ana Nikić, Ana Vrančić 10, Andrea Prusina 7, Martina Kraljević 3, Edina Demić 3(1), Anita Azinović, Anđela Boras 1, Martina Pandža, Lara Šimić
Trener:Zlata Zubac