Gruđanke prejake za Ilidžu

Iako je prva trećina utakmice bila rezultatski dosta izjednačena, ipak se može reći da su je Gruđanke odigrale bolje s obzirom da ekipa Ilidže u cijeloj utakmici nije niti jednom imala rezultatsku prednost. U tih prvih 20-ak minuta gošće iz Gruda su uglavnom vodile, a domaće igračice stizale to vodstvo. Tako je u 22.minuti rezultat glasio 10:10. Tada grudske rukometašice prave seriju od 4:0 i na kraju poluvremena imaju 3 gola predsnosti(12:15).

Iako su drugo poluvrijeme odigrale bez kapetanice Andree Prusine koja je ozlijeđena polovnom prvog poluvremena, Gruđanke su pokazale da su znatno kvalitetnija ekipa i svoju prednost su povećavale do konačnih +10. Iako grudska ekipa večeras nije igrala onako dobro kako smo navikli gledati ipak je to bilo dovoljno da ostvare još jednu uvjerljivu pobjedu i naprave još jedan korak ka osvajanju četvrtog uzastopnog naslova prvakinja BiH.

Najbolje igračice su Anita Azinović kod gošći i Dragana Pandurević kod domaćina.

ŽRK Ilidža – HŽRK Grude 25:35 (12:15)

ŽRK Ilidža: Ilhana Galijatović, Ivana Rajković, Maja Mihajlović 2, Jasmina Pavlović, Kristina Marković, Snežana Ždrale, Dejana Dostanić, Dragna Pandurević 5, Maja Knezović 7, Teodora Ždrale, Dženita Tanović 3, Hana Bećirhodžić, Tatjana Džebo 3, Iris Škaljić 5, Naida Škaljić, Niđara Selmanović

Trener: Emsad Šunj