Gruđanke nastavljaju rutinski pobjeđivati, uvjerljivo i protiv Dubice

Još jedna utakmica u Grudama u kojoj gost nije niti u jednom trenutku imao rezultatsku prednost. Domaćin je vodio cijelo prvo poluvrijeme iako u obrani igra nije bila na zadovoljavajućoj razini. Rezultat toga je velik broj primljenih golova, ali ipak je napad postigao rekli bismo solidnih 18.

Drugo poluvrijeme je donijelo puno čvršću obranu Gruđanki ,dok je napad nastavio u istom tempu. To je rezultiralo povećanjem prednosti grudske ekipe koja je na kraju slavila rezultatom 36:27. Današnji pobjednički sastav je bio dosta drugačiji od uobičajenog, a cure koje su dobile priliku danas su je dobro iskoristile.

Najbolja igračica u ekipi HŽRK Grude je bila Ana Nikić, a najbolja gostujuća igračica je bila Jovana Ilić.

HŽRK Grude – ŽRK Dubica 36:27(18:15)

HŽRK Grude: Darjana Vukliš, Nikolina Petrović, Nikolina Brnada, Amanda Marić 6(1), Nikolina Čutura 10(3), Mihaela Miloš, Andrea Soldo, Ana Nikić 2, Andrea Boras, Klara Mikulić 3, Lejla Kasumačić 8, Edina Demić 7, Ana Mikulić, Andrea Boras, Diana Pelivan, Nikolina Vlašić

Trener: Kornelija Leko

Sedmerci: 6(4)
Isključenja: 10 min

ŽRK Dubica: Ivana Vujić, Marijan Đenadija, Nađa Arnautović 2, Sara Majkić 1,Ana Đenadija 2,Isidora Kršić 5, Jovana Ilić 11, Ana Pejaković 5, Ema Majkić, Milica Grbić, Dragana Stojnić 1

Trener: Miljan Miljuš

Sedmerci: 1(1)
Isključenja : 10 min

Čestitamo našim djevojkama na još jednoj sigurnoj pobjedi i želimo im puno sreće idućeg vikenda na gostovanju u Tuzli.