Gruđanke na svom terenu ekipu Katarine porazbacale “ko lego kockice”!

Prvih desetak minuta utakmice prošlo je u ispitivanju snaga. Igralo se gol za gol uz dosta tehničkih pogrešaka i neiskorištenih napada s obje strane. Nakon rezultata 4:4 domaće su igračice počele igrati bolje u obrani i brže i efikasnije u napadu. Prednost se počela povećavati i na kraju poluvremena je iznosila +13.

U drugom poluvremenu je nastavljeno istim tempom i samo je bilo pitanje razlike s kojom će utakmica završiti. Već u prvom poluvremenu Gruđanke su dosta mijenjale u sastavu, a u drugom poluvremenu uglavnom su igrale igračice sa manjom minutažom u dosadašnjem dijelu prvenstva. One su na najbolji način iskoristile ukazanu prigodu i utakmicu završili sa 24 gola razlike.

HŽRK Grude – HRK Katarina Mostar 42:18 (23:10)

HŽRK Grude: Darjana Vukliš, Amanda Marić 8, Andrea Soldo 8, Ana Nikić , Andrea Boras, Milica Globarević 5, Leontina Vujić, Lejla Kasumačić 6, Medina Klepo, Klara Mikulić, Karla Lovrić 6, Anđela Boras 4,Nikolina Brnada, Diana Pelivan 4

Trener :Zlata Zubac