Gruđanke izdiminirale djevojke iz Ilidže

Od samog početka utakmice ,domaća ekipa je bila neusporedivo bolji i kvalitetniji protivnik. Startnih 4:0 , Gruđanke su povećavale, ali uz dosta tehničkih pogreški do poluvremena su postigle samo 16 golova što je izuzetno malo s obzirom na razliku u kvaliteti ekipa.

Drugo poluvrijeme grudske rukometašice su zaigrale opuštenije i atraktivnije što se odmah vidjelo i na rezultatu. Obrana je bila pokretljiva i agresivna, a u napadu je sijevalo i pogađalo sa svih strana. Tako se u listu strijelaca upisalo 11 domaćih igračica, a obrana je kapitulirala svega 14 puta.

HŽRK Grude – ŽRK Ilidža 37:14(16:6)

HŽRK Grude: Darjana Vukliš, Anđela Milas, Amanda Marić 4, Nikolina Čutura 7(3),Ana Nikić 3(1), Ana Vrančić 4,Martina Vukanovič 1, Andrea Prusina 6, Martina Kraljević 3, Edina Demić 3, Anita Azinović 2,Anđela Boras 1(1), Martina Pandža 3, Lara Šimić

Trener: Zlata Zubac