ŠIROKI BRIJEG – U 2. kolu BHT Premijer lige 12, nogometaši Slobode su na Pecari “lako oteli” bodove Širokom Brijegu.

Domaćini su u prvo poluvrijeme dobro krenuli, te u 16. minuti upisali prvi zgoditak. Pogriješio je Karić na sredini terena, Široki je krenuo u kontru. Wagner je probio po desnoj strani uputio prizemi centaršut, a na drugoj stativi se našao Baraban koji bez problema pogađa za 1:0.

širokisloboda716_6

U 25. minuti utakmice. Nakon centaršuta Crnova, i niza grešaka u obrani Slobode, najbolje se snašao Wagner na drugoj stativi koji je zakucao loptu u gol za 2:0.

Sloboda vidno bolje ulazi u drugo poluvrijeme, te u samo pet minuta dolazi do izjednačenja. Prvo je pogodio Karić u 46. minuti nakon centaršuta Grahovca. Zatim u 50. minuti pogađa Krpić, uz novu asistenciju Grahovca.

širokisloboda716_9

Nogometaši Slobode su cijelo drugo poluvrijeme nastavili s dobrom igrom, dok su domaćini već počeli posustavati i gubiti lopte svako malo kada bi došli do nje.

Rezultat se do kraja ne mijenja i ostaje podjela bodova, a dok za propuštenom pobjedom najviše mogu žaliti nogometaši Širokog Brijega, koji su mogli imati sve u svojim rukama po ko zna koji put, al eto bit će nadamo se prilika i kako se ove greške neće tako često ponavljati.

STRIJELCI: 1-0Baraban (16), 2-0 Wagner (25), 2-1 Karić (46), 2-2 Krpić (50).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Pandža, Ćorić, Baraban, Wagner (89. Barišić), Menalo (68. Barić), Sesar, Brekalo, Lončar (61. Ivanković), Crnov, Marković. Trener: Karačić.

SLOBODA: Pirić, Kostić, Đidić, Karić, Efendić, Subić, Grahovac, Ordagić, Stjepanović, Veselinović (71. Zec), Merzić (46. Krpić). Trener: Musemić.