Sinoć su na igralištu Prve osnovne škole Široki Brijeg u Klancu odigrane predposljednje grupne utakmice MNL MZ Grada Širokog Brijega.

U prvoj utakmici večeri u kojoj su se sastali MZ Ciglana Gradac i MZ Biograci, gledatelji su mogli uživati u pravoj golijadi s obje strane terena, a gdje je ekipa iz Graca rezultatom 7:6 odnijela pobjedu.

U drugoj utakmici večeri Crne Lokve su upisale bodove samo što su izašli na teren jednu minutu i pozdravili nazočne.

Naime, nogometaši MZ Dužice se nisu pojavili i kako to biva, utakmica je registrirana rezultatom 3:0 za MZ Crne Lokve.

Dok se čakala posljenja utakmica večari, posjetitelji turnira su mogli slušati govor srebrenog trenera Zlatka Dalića iz Livna gdje je bila prava fešta dočeka kojeg mu je priredilo oko 50.000 ljudi.

U posljednju utakmicu večeri ulaze Ljuti Dolac i Dobrkovići i već u prvim minutama Dobrkovćani dolaze do vodstva i pokazuju na terenu svoju nadmoć nad protivnikom, kako bi na kraju s rezultatom 5:1 upisali uvjerljivu pobjedu.