Fenomenalna utakmica i još ljepša pobjeda MNK Hercegovina nad ekipom FK Konjodora iz Bužima

U 12. kolu Prve futsal lige FBiH skupina 2 u GSD Pecara MNK Hercegovina je pobijedila ekipu FK Konjodora iz Bužima rezultatom 7:5.

Golove za MNK Hercegovina postigli su Darko Ivanković, Ante Ljubić i David Barbarić po dva i jedan gol je postigao Ivan Jurišić. Golove za goste iz Bužima postigli su Ibrišimović tri gola i kapetan Begić dva gola.

Odlično prvo poluvrijeme MNK Hercegovina. Do 19. minute bilo je 1:1, ali je u posljednjih pet minuta nogometaši MNK Hercegovina postigli tri gola i na odmor se otišlo s rezultatom 4:2.

U prvih desetak minuta drugog poluvremena MNK Hercegovina povećava vodstvo na 7:3, da bi gosti u finišu susreta smanjili rezultatsku prednost na konačnih 7:5.

Potez utakmice svakako je potez mladog Davida Barbarića u 32. minuti koji je sa svoje polovice uzeo loptu i išao do kraja, prešao protivničkog vratara i pogodio za 7:3. Jedna od boljih ako ne i najbolja utakmica MNK Hercegovine u dosadašnjem tijeku prvenstva.

S ovom pobjedom MNK Hercegovina se učvrstio na trećem mjestu ljestvice.