Derbi Širokog Brijega i Željezničara bez pogodaka

Široki Brijeg je ostao neporažen u derbiju na Grbavici, ali bio je i znatno bliži osvajanju sva tri boda protiv Željezničara. Josip Ćorić u 48. i Menalo u 83. minuti uzdrmali su okvir Željinog gola, no na kraju je ipak ostalo 0:0.

Prvo poluvrijeme nije opravdalo očekivanja i sve do završnice gotovo da se nije dogodilo ništa vrijedno spomena. Domaći su imalo više od igre, ali na prvu prigodu čekalo se sve do 41. minute. Zeba se majstorski oslobodio svog čuvara, ali je neometan, s desetetak metara, šutirao ravno u Bilobrka. U posljednjoj minuti prvog poluvremena i Zec je odlično pokušao iz voleja s 20-ak metara, ali lopta je prohujala pored gola.

Veliku prigodu na otvaranju drugog dijela imao je Široki Brijeg u 48. minuti, ali je udarac Josipa Ćorića s 20 metara pogodio vratnicu. Menalo je u 82. minuti imao novu veliku prigodu za Široki nakon što se izborio za jednu loptu, ali greda je spasila Željezničar. Odmah u sljedećoj akciji akciji Barišić je dobro izveo slobodan udarac, ali Kjosevski brani.

U 89. minuti Graovac je zaradio drugi žuti karton nakon preoštrog starta nad Wagnerom i Željo je meč završio s deset igrača, ali i nakon četiri minute nadoknade izgubljenog vremena ostalo je 0:0.

CRVENI KARTON: Graovac (89).

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Stevanović, Kajkut (90+2. Hasanović), Graovac, Zec (84. Mujagić), Blagojević, Bogičević, Zakarić, Šabanadžović, Zeba (75. Žerić), Projić.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, D.Ćorić, Baša (68. Kožul), Čabraja (83. Wagner), Menalo (90+1. Jurić), J.Ćorić, Begonja, Bralić, Marković.