Brig i Trn podijelili bodove, Buhovo izvuklo pobjedu nad Izbičnom, PDGD “razmontiralo” Mokro

Odigrana je još jedna večer MNL MZ Grada Širokog Brijega, a gledatelji su uživali u odličnim utakmicama u kojima su podbacili favoriti.

U prvoj utakmici večeri odlična ekipa Briga koja nastavlja nizati odlične rezultate nakon iznenađenja protiv Ljutog Doca sada su odigrali odličnih 3:3 protiv Trna.

Iako je Trn poveo 2:0 golovima Joze Šuška i Ivana Brkića, ekipa Briga nije odustajala. Brig je u 31. minuti golom Ivana Hrkaća smanjio zaostatak na jedan gol, ali već četiri minute kasnije Ivan Brkić postiže svoj drugi gol i dovodi Trn u vodstvo od 3:1. Kada se činilo da Trn ima sigurna 3 boda Brig golom Vlade Brekala smanjuje rezultat na 3:2, a u posljednjoj minuti golom Ivana Marušića dolazi do izjednačenja 3:3.

U drugom susretu večeri Buhovo je bez većih problema došlo do pobjede protiv Izbična. Iako je Izbično u utakmicu ušlo kao favorit Bovčani su slavili rezultatom 4:3.

Za Buhovo po dva gola postigli Hrvoje Topić i Domagoj Ćosić, a za Izbično je dva gola dao Josip Perko dok je jedan gol dao Josip Crnjac.

Provo Dobrič Graboda-Draga uvjerljivo je slavila protiv Mokrog rezultatom 11:3.