Vitežani uvjerljivo dobili košarkaše Gruda i izjednačili na 1:1

Košarka Sport

vitez-grude-09042015
VITEZ – Sinoć je u gradskog sportskoj dvorani u Vitezu momčad HOKK Vitez svladala momčad Gruda rezultatom 79:55.

Gostujuća momčad pokazala je kvalitetan otpor u prvom poluvremenu, ali furioznom igrom u trećoj četvrtini Vitez je riješio pitanje pobjednika.

U raspoloženoj momčadi Viteza istaknuo se kapetan Ranko Križanović, kao i mladi Meris Bečirović, a trener Nikola Frljić dao je priliku svim igračima. Ovo je bila druga polufinalna utakmica doigravanja za premier ligu BiH. Podsjetimo, u prvom su dvoboju Grude dobile Vitez na domaćem terenu u produžetku utakmice.

Odlučujuća utakmica igra se ovaj vikend u Grudama, a pobjednik će u finalnoj seriji igrati sa boljim između Novog Travnika i Studenta iz Mostara.

Izvor vijesti: Dnevno.ba