Nogomet Sport

siru 22092015
ŠIROKI BRIJEG – Nogometaši Širokog Brijega su na Pecari uvjerljivo slavio protiv Rudara iz Prijedora (5:0) u šesnaestini završnice Kupa BiH te se tako bez problema plasirali u sljedeću fazu natjecanja.

Slaven Musa je na teren poslao kombiniranu momčad koja se odlično ponašala na terenu te kontrolirala utakmicu od prve do zadnje minute.

Mrežu gostiju načeo je u 28. minuti Luka Menalo, a već u sljedećoj minuti ”Plavo-bijeli” su udvostručili vodstvo preko Jure Ivankovića. Do kraja prvog poluvremena Ivanković je zabio i svoj drugi pogodak u 42. minuti za vodstvo Širokog od 3:0.

Na samom otvaranju drugog dijela susreta, točnije u 47. minuti, mladi Luka Menalo postigao je svoj drugi pogodak. U 51. minuti Ivan Buhač postavlja konačnih 5:0.

Rudar je mogao postići počasni pogodak u 70. minuti, a lob udarac gostujućeg napadača završio je na gredi.

U momčadi Širokog Brijega debitirao je napadač Ivan Krstanović koji je odigrao prvih 45 minuta.

[wpdevart_youtube width=”800″ height=”550″ autoplay=”0″ theme=”dark” loop_video=”0″ enable_fullscreen=”1″ show_related=”1″ show_popup=”0″ thumb_popup_width=”213″ thumb_popup_height=”128″ show_title=”1″ show_youtube_icon=”1″ show_annotations=”1″ show_progress_bar_color=”red” autohide_parameters=”1″ set_initial_volume=”false” initial_volume=”100″ disable_keyboard=”0″]uJ27Ez-S7E0[/wpdevart_youtube]

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Kožul, Barišić, Krstanović (46. Baraban), Ivanković, Landeka, Menalo, Sesar, Buhač (73. Crnov), Brekalo, Karačić (80. Ćorić). Trener: Slaven Musa.

RUDAR: Kuzmić (53. Petrović), Burazor, Kojić (46. Nimo), Pekija, Džafić (72. Mrkić), Miloš, Ćulum, Desnica, Jovičić, Pejić, Gavranović. Trener: Boris Gavran.