Ostali sportovi Sport

ŠIROKI BRIJEG – U sklopu 2. kola Super lige FBiH, odbojkašice Širokog Brijega ugostile su na Pecari djevojke iz Mostara.

Iako je djelovalo da će Mostarke to odraditi rutinski jer imaju velike ambicije za ovu sezonu, na terenu je bilo sasvim drukčije, pa su Širokobriježanke pružale kvalitetan otpor čitavo vrijeme, tako da smo mogli gledati osim lijepih odbojkašica i odličnu utakmicu.

Mostarke su prvi set dobile 25:19, no drugi je pripao curama iz Širokog Brijega 25:21. Treći set gošće osvajaju rezultatom 25:20. U četvrtom setu se ponovno “zakuhalo”, takorekuć ginulo se za svaki poen, te su na samon kraju Širobriježanke minimalno poražene s 25:23.

Zaslužena pobjeda gošći iz Mostara, međutim sve čestitke na pruženom otporu favoriziranim protivnicama zaslužuju i domaće odbojkašice.

HŽOK Široki Brijeg – SOK Mostar 1:3 (19:25, 25:21, 20:25, 23:25)