VIDEO – Široki preokretom nad Radnikom sačuvao vrh tabele PL BiH

Nogomet Sport

fkradnik28022015
BIJELJINA – Široki Brijeg je danas u prvoj ovosezonskoj utakmici gostovao u Bijeljini u sklopu 16. kola BHT Premijer lige BiH, gdje je Radniku nanio minimalni poraz i već na početku sezone upisao tri boda, koja će im odlično doći u nastavku.

Radnik je dobro otvorio susret gdje u 14. minuti Ranko Galešić pogodio mrežu Širokog nakon ubačaja iz kornera.

No, nije dugo trebalo da Široki dođe do poravnanja, jer već u 28. minuti Wagner je bio strijelac za poravnanje rezultata, dok Peko u 37. minuti pogađa za preokret i miran odlazak u svalačionicu.

U nastavku su mreže mirovale, pa je Široki zadržao dva boda prednosti ispred Sarajeva koji je danas isto gostovao u Gradačcu gdje je sa visokih 3:0 porazio domaću Zvijezdu.

UGLJEVIK- Gradski stadion. Gledatelja -. Sudac: Valjić.

FK RADNIK: Bodiroga, Jakovljević, Memišević, Kadrija (72. Beširević), Lazić (84. Hadžić), Obradović, Ostojić (kap), Seratlić (72. Maksimović), Galešić, Vučinić, Mašić. Trener: Slavko Petrović.

NK ŠIROKI BRIJEG: Soldo, D. Džidić, Barišić, Ćorić, Landeka, Wagner (kap), Kožulj, Peko (86. Karačić), Brekalo, Tai (57. Buhač), Kresinger. Trener: Slaven Musa.