Rukometašice Ilidže savladale Izviđač

Ostali sportovi Sport

Ilidza-grude-kup-17042015
SARAJEVO – Rukometašice Ilidže od samog početka su nametnule tempo te lagano gradile prednost, koja je na poluvremenu iznosila pet golova razlike (17:12). Drugo poluvrijeme nije ponudilo nikakve rezultatske promjene, Ilidža je do kraja utakmice održavala prednost te na kraju slavila konačnim rezultatom 34:30.

Najefikasnija u ekipi domaćih bila Dragana Dejanović sa devet golova, dok je Iris Škaljić dodala sedam. S druge strane čak 15 golova je postigla Marija Boras.

ŽRK Ilidža: Mihajlović 5, Pavlović 2, Dejanović 9, Ždrale, Hadžiselimović 4, Pašović, Hrle, Mujagić 3, I. Škaljić 7, Osmanagić 1, Imširović 2, Muhović, N. Škaljić 1, Pandurević, Merdžanić.

HRK Izviđač: Martina Šumelj, A. Boras 5, Matea Šumelj 5, Vasilj, Babić, M. Boras 15, Kristina Barišić 5, Katarina Barišić, Nižić, Brkić, Vrdoljak.

Izvor vijesti: Sport033.com