Pobjeda rukometašica Izviđača nad Lokomotivom

Ostali sportovi Sport

žrk izv19102015
LJUBUŠKI – Nakon prvog poluvremena i prednosti domaćih rukometašica od 10 golova, očekivalo se daće drugo poluvrijeme biti samo formalnost. Tako je izgledalo sve do 42. minute i trećeg isključenja Marije Boras kod rezultata 28:17, međutim, nakon toga dolazi do pada u igri domaćih, gošće to koriste i u 56. minuti stižu na samo tri gola zaostatka. U zadnjih nekoliko minuta rukometašice Izviđača su se pribrale i zgodicima Mirjane Mišetić i dva puta Branke Majstorović dolaze do zaslužene pobjede. Na koncu je bilo 34:29 za pobjedu rukometašica Izviđača i za njihova nova tri boda.

Branka Majstorović s osam, Marija Boras sa sedam, Matea Šumelj s pet i Mirjana Mišetić s četiri pogotka bile su najefikasnije u redovima Izviđača. Martina Šumelj obavila je dobar posao obranivši trinaest udaraca protivničkih rukometašica.

Sedarević i Demić s po devet pogodaka bile su najefikasnije kod gošći iz Mostara.

U sljedećem 4. Kolu rukometašice Izviđača ide u goste rukometašicama Ilidže na Ilidžu.

RK Izviđač Autotransport – RK Lokomotiva 34:29 (21:11)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 100.
Suci: Saša Pandžić i Boris Šatordžija (Banja Luka).
Nadzornik: Mileta Kekić (Mostar).

ŽRK Izviđač: Martina Šumelj (13 obrana, 3 sedmerca), Gudelj, Matea Šumelj 5, Anđela Boras 1/1, Mišetić 4, Vuković 3, Nosić 2/1, Tambić, Marija Boras 7/1, Majstorović 8/1, Kraljević 4, Nižić, Brkić.
Trener: Kornelija Klinac

RK Lokomotiva: D. Lerić (4 obrane), Serdarević 9/5, Tiro, Orahovac 2/1, Halebić 4, Žustrić, Zečić 3, Softić (3 obrane), Teskeredžić, Puce 2, M. Lerić, Demić 9/1, Kajan, A. Lerić.
Trener: Azer Turudić.

Isključenja: Izviđač 16 minuta, Lokomotiva 12 minuta.
Sedmerci: Izviđač 6/4, Lokomotiva 10/7.