Pobjeda kadeta, poraz junira NK Širokog u susretima protiv Zrinjkskog

Nogomet Sport

sizr13062015 1
MOSTAR – Hercegovački derbi koji je ujedno bio i derbi lige odigran je na pomoćnom terenu stadiona Pod Bijelim Brijegom.

Utakmica u kojem su se sastali trećeplasirani Zrinjski i drugoplasirani Široki pripao je domaćim nogometašima koji su slavili sa 3:2.

U odličnoj utakmici koju su pružile obje ekipe Zrinjski je došao u vodstvo eurogolom Ćorića u 6.minuti susreta. Već u 10-toj minuti Zrinjski povećava prednost pogotkom Kožula. Već u idućoj minuti gosti su uspjeli smanjiti preko Kovačevića, a rezultatom 2:1 odlazi se na poluvrijeme. U nastavku susreta Sušić pogađa za 3:1, a konačni rezultat od 3:2 svojim drugim pogotkom postavlja Kovačević.

Ekipa Širokog Brijega završila je na 2.mjestu sa jednakim brojem bodova kao i Zrinjski, ali je bila uspješnija u međusobnim susretima.

Juniori: Zrinjski – Široki Brijeg 3:2

sizr13062015 2

Kadeti Širokog Brijega slavili u Mostaru

U posljednjem kolu Omladinske premijer lige odigran je hercegovački derbi između Zrinjskog i Širokog Brijega.

Kadeti Širokog Brijega zabilježili su pobjedu u derbiju protiv Zrinjskog sa 2:0. Gosti iz Širokog bili su bolji veći dio susreta te su potpuno zasluženo slavili u Mostaru. Strijelci za Široki bili su Jurić te Bojo iz kaznenog udarca. Kadeti Širokog završili su uspješnu sezonu na 3. mjestu dok je ekipa Zrinjskog završila na 7. poziciji.

Kadeti: Zrinjski – Široki Brijeg 0:2