Natječaj za izbor kandidata za radno mjesto ravnatelja Centra za socijalni rad Posušje

Posao - Ponuda / Potražna Posao Posušje (ponuda)

telefon kont 05012015
Na temelju članka 23. Statuta centra za Socijalni rad Posušje , Upravno vijeće Centra za socijalni rad Posušje, raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

Za izbor i imenovanje ravnatelja Centra za socijalni rad Posušje

I. Objavljuje se javni natječaj za izbor kandidata za radno mjesto ravnatelja Centra za socijalni rad Posušje.

II. Opis poslova ravnatelja Centra

Ravnatelj organizira i vodi rad i poslove ustanove, predstavlja i zastupa ustanovu, poduzima sve pravne radnje u ime i za račun ustanove, zastupa ustanovu pred sudom i drugim nadležnim tijelima, te pravnim osobama sa javnim ovlastima.

Ravnatelj je odgovoran za zakonitost rada ustanove.

Mandat ravnatelja Centra traje četiri (4) godine.

III. Opći uvjeti za imenovanje;

  • da je državljanin BiH
  • da je punoljetan
  • da nije otpušten iz državne službe kao rezultatdisciplinske mjere na bilo kojoj razini u BiH u razdoblju od tri godine prije dana objave upražnjenog mjesta
  • da se na njega odnosi članak IX. 1. Ustava Bosne i Hercegovine

IV. Posebni uvjeti za imenovanje

Pored općih uvjetakandidata treba da ispunjava i slijedeće posebne uvjete:

  • završena visoka ili viša škola za socijalne radnike ili diplomirani pravnik.
  • najmanje pet godina radnog iskustva u struci.
  • Prednost ima kandidat s iskustvom na poslovima socijalne zaštite.

V. Potrebni dokumenti:

  • kraći životopis
  • ovjerena preslika diplome o završenoj stručnoj spremi
  • uvjerenje o radnom iskustvu
  • uvjerenje o državljanstvu
  • sažeti plan rada i vizija upravljanja Centrom za socijalni rad
  • uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak i uvjerenje o nekažnjavanju (dostaviti nakon izbora kandidata)
  • liječničko uvjerenje (dostaviti nakon izbora kandidata)

Natječaj ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja u dnevnim novinama.

Prijave sa traženim dokumentima dostaviti osobno ili preporučeno poštom na adresu:

CENTAR ZA SOCIJALNI RAD POSUŠJE
-Upravno vijeće centra-
Fra Grege Martića 19
88240 Posušje
Uz naznaku Prijava na natječaj za izbor i imenovanje ravnatelja Centra za socijalni rad Posušje
„NE OTVARTI“

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *