MUSA: Nemam ni najmanje zamjerke svojim nogometašima u susretu protiv Mladosti

Nogomet Sport

musanksb 27022015
ŠIROKI BRIJEG – NK Široki Brijeg je rutinsrski pobijedio u Velikoj Obarskoj momčad Mladosti rezultatom 3:1, pa je uzvrat na stadionu Pecara za izabranike Slavena Muse tek stvar formalnosti i dobra prigoda da minutažu dobiju i nogometaši koji su dosad bili u drugom planu.

”Nemam ni najmanju zamjerku svojim nogometašima za kojima je još jedna odlična utakmica. Sve je puno lakše kad na vrijeme povedete. Imati ulogu favorita, a vodeći zgoditak ne postići u ranoj fazi, zna biti mač s dvije oštrice. Mi smo ovog puta na sreću gol postigli u sedmoj minuti, pa se nismo dovodili u situaciju da po svaku cijenu srljamo i ostavljamo prostor domaćinima”, izjavio je Slaven Musa za Dnevnik.ba, najavivši kako će na uzvratu vjerojatno započeti sa kombiniranom momčadi.

”Vjerojatno ću poštedjeti važnije igrače kojima je nakon utakmica po teškim terenima potreban odmor. Ovo je dobra prigoda i da oprobamo neke od igrača koji su se tek oporavili od ozljeda”, najavio je Musa.

Izvor vijesti: Dnevnik.ba