Mladi rukometaši Izviđača bolji od bugojanske Iskre

Ostali sportovi Sport

Izvidjac_II16112015
LJUBUŠKI – Mladi rukometaši Izviđača, koji se natječu u Prvoj ligi Federacije BiH – Skupina jug, u sklopu 8. kola ovog natjecanja pobijedili su bugojansku Iskru. Uglavnom, od samog početka Izviđač je kontrolirao igru i rezultat, a do osjetnije prednost je došao u završnici prvog poluvremena. Poluvrijeme je završilo s prednošću mladih „Skauta“ od 17:12. U drugom dijelu nastavilo se u istom ritmu, tako da je prednost Izviđač bila i deset pogodaka. Na koncu, Izviđač je zasluženo slavio rezultatom 34:25.

Najbolji igrač utakmice bio je Matej Beljo s deset pogodaka, po četiri pogotka postigli su Domagoj Alilović i Ivan Miličević.

Kod Bugojanaca najviše pogodaka postigli su Aldin Hadžiabdić šest, te Džejlan Kaltak pet.

Prva liga Federacije BiH – skupina jug, sezona 2015/2016 – 8. kolo.

HRK Izviđač – RK Iskra 34:25 (17:12)

HRK Izviđač: Milas (6 obrana), A. Grbavac (9 obrana, 2 sedmerca), M. Alilović 2, D. Alilović 4, N. Dedić 1, Nižić 1, Grgić 3, Mandić, Miličević 4, Primorac 1, Pavičić 1, V. Grbavac 2, M. Dedić 3, Vlaho, Vukšić 2/1, Beljo 10.
Trener: Tomislav Bošnjak.

RK Iskra: Đikić, Turić 4, Šupić 1, Marijanović 4, Kaltak 5, Đikić 3, Rošpić 2, Hadžiabdić 6, Karadža, Kaić, Agić, Ćusto.
Trener: Rade Marijanović.

Isključenja: Izviđač 6 minuta, Iskra 6 minuta.
Sedmerci: Izviđač 1/1, Iskra 5/3.