Lokomotiva iz Mostara osjetila moć rukometašica iz Gruda

Ostali sportovi Sport

grlomm 25102015
MOSTAR – U prvoj utakmici nakon europskog nastupa rukometašice HŽRK Grude Autoherca su na gostovanju kod mostarske Lokomotive zabilježile svoju 3. pobjedu iz isto toliko utakmica u Premijer ligi.

Početak utakmice je pripao grudskim rukometašicama koje su već u 10. minuti vodile 6:1. Do kraja prvog poluvremena je nastavljena bolja igra gostujuće ekipe pa je poluvrijeme završeno rezultatom 13:21.

U drugom poluvremenu su Gruđanke odigrale onoliko koliko je bilo potrebno za još jednu uvjerljivu pobjedu.

Sljedećeg tjedna HŽRK Grude Autoherc igra dvije domaće utakmice i to u srijedu 28.10.2015. u 19 sati protiv ŽRK Goražda odgođenu utakmicu 3. kola te već u subotu 31.10.2015. u 19.30 sati utakmicu 5. kola protiv ŽRK Ilidža.

RK Lokomotiva-HŽRK Grude Autoherc 23:36(13:21)

RK Lokmotiva Mostar: Dalila Lerić ,Hena Serdarević 3,Manja Tiro,Adna Orahovac,Adna Halebić 7(3),Amila Zečić,Amila Mušinović,Alma Teskeredžić 1,Maida Puce 1,Melisa Lerić,Nejra Žustra,EdinaDemić 11(2),Nejla Kajan,Admira Lerić.Džana Sofić Isključenja:2 min
Sedmerci:11(5)
Trener: Nemanja Bulić

HŽRK Grude Autoherc: Anica Gudelj(17 obrana) ,Anđela Milas(1 obrana) ,Nikolina Čutura 7(2),Marija Gudelj 7,Ana Vrančić 9, Josipa Braćić 1,Matea Bandić ,Ana Kondža ,Ana Marija Šimić 6,Klara Mikulić 2,Anita Azinović 4,Tina Bandić, Ana Nikić
Trener:Zlata Zubac