Ljubuškom Izviđaču u subotu “na loptu” dolazi Krivaja iz Zavidovića

Ostali sportovi Sport

izvidjac ljubuski 05022015
LJUBUŠKI – Ovoga vikenda, kreće proljetni dio natjecanja u Premijer ligi rukometaša, a u srijedu navečer Izviđač je odigrao posljednju pripremnu utakmicu protiv Zrinjskog iz Mostara.

Ako se po jutru poznaje dan Izviđač će spreman ući u nastavak prvenstva jer su skauti protiv Mostaraca odigrali vrlo dobro u obrani, osobito u prvom poluvremenu kad je bilo 18:10. U nastavku su svi igrači dobili priliku, a prednost je uduplana, završilo je 41:25.

Prije Zrinjskog skauti su po dva puta odmjerili snage s hrvatskim ligašima Metkovićem i Marinom iz Kaštela.

Pripreme za proljetni dio natjecanja rukometaši Izviđača započeli su odmah iza Nove godine (5.1) i kako je i najavio trener Zdenko Grbavac treniralo se žestokim ritmom, dva puta dnevno. Udarni termini bili su vikendom jer su tada u punom kapacitetu trenirali i igrači koji su tijekom tjednu bili zauzeti zbog školskih obveza.

Prvo pravo testiranje imat će već u subotu kada im u goste dolazi ekipa Krivaje iz Zavidovića, koja traži svoju priliku spasa u grčevitoj borbi za opstanak.

Krivaja u proljetni dio natjecanja ulazi značajno ojačana, priključio im se iskusni vratar Adnan Šabanović i povratnik iz sarajevske Bosne, srednji napadač, Benjamin Čičkušić.

Utakmica između HRK Izviđača i RK Krivaja igra se u subotu, 7.veljače.2015. godine u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom, s početkom u 19 sati.

Izvor vijesti: Mile Kraljević/Radio Ljubuški