GOŠK odnio pobjedu nad Slogom

Nogomet Sport

gsg 06092015
GABELA – Jučer je u 5. kolu Prve lige FBiH na stadionu Podavala u Gabeli pred oko dvjestotinjak gledatelja domaći GOŠK ugostio Slogu iz Ljubuškog te slavio rezultatom 1:0 i tako priredio treći prvenstveni poraz momčadi Sloge.

Jedini pogodak na utakmici pao je u 17. minuti prvog poluvremena kada se u šesnaestercu gostiju najbolje snašao Branimir Odak i glavom matirao golmana gostiju Brkića. Pred sam kraj utakmice malo je zaiskrilo na terenu te je glavni sudac Danijel Bojo u 89. minuti nakon grubog starta isključio igrača GOŠK-a Milovića, te Sloginog Stjepanovića zbog fizičkog nasrtaja na protivničkog igrača poslije spomenutog starta. Uz ova dva crvena kartona Bojo je podijelio i sedam žutih, od čega tri igračima Sloge (A.Petrović, F.Kraljević, M.Stjepanović).

Sljedeću utakmicu nogometaši Sloge imaju već u srijedu, kada u završnici Kupa Federacije BiH igraju protiv FK Budućnost, susret je na rasporedu u 16:30 sati.

NK GOŠK – NK SLOGA 1:0 (1:0)

NK Sloga: Brkić Antonijo, Jokić Mario, Kraljević Fabijan, Brkić Marin (6′ Ljubić Mario), Vila Muamer (60′ Jelčić Mirko), Serdarević Nedžad, Ramić Mirsad (60′ Pinjuh Ante), Stjepanović Mladen, Petrović Andrija, Pažin Blaž, Petrović Niko-Krešimir. Trener: Ivo Ištuk