KK Široki dobio viceprvaka Hrvatske, veliki uspjesi u Mostaru i Iliđži

Ostali sportovi Sport

markokraljević kkš 07122015
SPLIT – U nedjelju (06.prosinca) u Splitu je održano prvenstvo Hrvatske za seniore u Karateu.

Marko Kraljević član Karate kluba Široki iz Širokog Brijega koji sada nastupa u Hrvatskoj za Hrvatski Dragovoljac osvojio je 2. mjesto u kategoriji ml. Seniori + 84kg i time postao viceprvak Hrvatske.

Za napomenuti je da je Marko pobijedio Anđela Kvesića (Hercegovina Zagreb )i Jakova Bunjevca inače osvajača svjetskih medalja. .

Idući vikend očekujemo rezultate s Balkanskog prvenstva gdje Marko nastupa za Hrvatsku repfezentaciju..

Karate klub Široki , također u nedjelju (6.proisinca) sudjelovao je i na natjecanju u Mostaru gdje su po prvi puta Nikola Sesar, i braća Domagoj Sesar i Matej Sesar osvojili brončanu medalju. a predstavnice reprezentacije i članice KK Široki Gabrijela Begić i Anđela Soldo u Ilidži osigurale nastup na Balkanskom prvenstvu idući vikend, priopćeno je iz KK Široki.