Orij “izdominirao” kadete Širokog i odveo Abuju u poluzavršnicu 63. izdanja Kvarnerske rivijere

Nogomet Sport

krv12062015
RIJEKA – Nakon što su kadeti Širokog Brijega u skupini pobijedili Novalju sa 7:0 i norveški Tromso sa 6:1, a poraženi su od zagrebačkog Dinama 0:2. i na taj način izborili plasman u četvrtfinale 63. Kvarnerske rivijere idući suparnik im je bila nigerijska Abuja.

Iako su već u 14. minuti nogometaši Širokog poveli s 1:0 pogotkom Bondže i taj rezultat držali sve do 73. minute kada je usljedio jedanaesterac za nigerijce, sa bjele točke je bio precizan Orji te doveo svoj klub do izjednačenja. Već u 79. minuti isti igrač zabija za preokret rezultata i odvodi Abuju među četiri najbolje ekipe ovogodišnjeg turnira “Kvarnerske rivijere”.

CRIKVENICA – Gradski stadion. Gledatelja 200. 63. Kvarnerske rivijere: Široki Brijeg – Abuja FA 1:2.

Strijelci: 1:0 Bondža (14), 1:1 Orji (73-11m), 1:2 Orji (79).

Žuti kartoni: Stanić, Nikić, Marić, Bojo (Široki Brijeg), Orji (Abuja FA).

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Dedić, Miličević, Nikić, Jurić, Stanić, Bojo, Bondža (od 65. Buhač), Vukoja (od 75. Bajo), Matić, Marić.

ABUJA FA: Emmanuel, Yusuf, Odunayo (od 50. Oyindamola), Dogo (od 50. Micah), Keppe, Ayodeji, Orji, Aondofa, Kabiru, Abdullahi (od 65. Okon), Abullah.