6 medalja za Karate klub Široki u Splitu

Ove nedjelje u Splitu je održano karate natjecanje 2.Split karate kup na kojem je nastupilo preko 600 natjecatelja. Karate klub Široki je osvojio 6 medalja.

Antonija Knezović u kategoriji mlađe učenice -28kg osvojila je brončanu medalju, Domagoj Sesar u kategoriji mlađi kadeti +57kg osvojio je brončanu medalju, Petra Zeljko u kategoriji Juniorki -53kg i kategoriji Seniorke -55kg osvojila je srebrenu i brončanu medalju, Kristian Kolobarić u kategoriji Seniora -84 kg osvojio je srebrenu medalju i Ivan Vukoja u kategoriji Seniora +84 kg osvojio je brončanu medalju.

Na natjecanju su još nastupili Ante Zovko, Mislav Čović, Tomo Sesar, David Sesar, Matej Sesar, Petra Lovrić.

Iz kluba čestitaju svima na odličnim nastupima i zahvaljuje se roditeljima na angažiranosti, te najavljuju naredni vikend nastup na 3.kolu karate lige Regije Hercegovine u Čitluku!