Košarkaši Širokog pobijedili su Mladost 87:80 (20:18, 29:28, 26:16, 12:18) u posljednjem 22. kolu Lige 11 Košarkaškog prvenstva BiH.

U prve dvije četvrtine gledali smo egal utakmice, domaćini su uspjevali povesti s nekoliko koševa razlike, no momčad iz Mrkonjić Grada vraćala se u više navrata.

Prelomila je treća četvrtina koju je Široki dobio s 10 koševa razlike te si je stvorio dostatnu razliku za mirnu završnicu i na kraju pobjedu za kraj Lige 11.

Široki je do pobjede stigao na američki pogon. Ponovno je sjajan bio T.J. Cromer koji je postigao 24 koša (3 skoka, 2 asistencije, 2 ukradene lopte) i novopridošli centar Elijah Macon koji je u svojoj drugoj utakmici u dresu ”Ponosa Hercegovine” postigao 18 koševa (4 skoka). Dvoznamenkast je još bio Markus Lončar koji je ubacio 12 koševa (5 skokova).

Kod Mladosti najbolji je bio Stefan Mijović sa 16 koševa. Koš manje postigao je Vladimir Aleksić, 14 je pridodao Nikola Kocović, a 13 Milan Radivojević.

Široki u prvom kolu Lige za prvaka (17. ožujka) gostuje u Aleksandrovcu kod aktualnog prvaka Igokee.