U prvom susretu četvrtzavršnice Kupa BiH Široki Brijeg je od Željezničara rezultatom 0:1.Pobjedu gostima iz Sarajeva donio je Šabanadžović u završnici susreta.

„Plavo-bijeli“ su u prvom poluvremenu imali posjed i inicijativu, no uglavnom bez konkretnosti u završnici. U drugom poluvremenu Željezničar je bio konkretnija momčad, nekoliko puta je opasno prijetio ali je mladi golman Zlomislić bio na visini zadatka. Ipak, u 87. minuti Šabanadžović pogađa za konačnih 0:1 i veliko slavlje igrača Željezničara.

Oba trenera su se složila da je utakmica bila kvalitetna i dinamična sa dosta trke i taktičkog nadmudrivanja, te da je ovo tek prvo poluvrijeme i da će u uzvratu koji je za šest dana na Grbavici obje momčadi tražiti prolaz dalje.