VIDEO – FOTO: Odbojkašice Smeča u prvoj polufinalnoj utakmici poražene od ekipe iz Bihaća

U prvoj polufinalnoj utakmici doigravanja za Premijer ligu BiH, odbojkašice širokobriješkog Smeča na domaćem parketu poražene su od ekipe iz Bihaća u setovima 1:3 (25:23, 21:25, 14:25, 28:30).

Domaće odbojkašice na krilima publike odlično su ušle u susret te je povele 1:0 (25:23). U drugom setu neizvjesnost na terenu s obje strane, no gošće iz Bihaća osvajaju set o izjednačuju 1:1 (21:25). U trećem setu gošće pokazuju svoju dominaciju i kvalitetu te bez većih problema preokreću rezultat 1:2 u setovima (14:25).

smeč19317 4

Četvrti set je pokazao pravu i istinsku borbu s obje strane gdje je odlučivao bod za bodom, tako da su najveću spretnost u osvajaju četvrtog seta pokazale gošće koje su bodovnom razlikom 30:28, odnijele pobjedu i tako rezultatom u setovima 4:1 upisale važnu pobjedu za ulazak u finale doigravanje.

Drugi susret na rasporedu je sljedećeg vikenda u Bihaću. U drugom polufinalu SOK Mostar je slavio u Lukavcu s 2:3 protiv Smeča.