VIDEO/FOTO: Košarkaši Širokog potopili Student na Pecari!

Košarkaši Širokog ostvarili su uvjerljivu pobjedu 102:68 (23:9, 21:22, 29:19, 29:18 protiv mostarskog Studenta u susretu 5. kola Prvenstva BiH igranom u srijedu navečer u dvorani Pecara u Širokom Brijegu.

Širokobriježani su odlično otvorili utakmicu te su nakon prve četvrtine imali vodstvo od 14 koševa razlike (23:9). U nastavku Širokobriježani nisu ispuštali vodstvo te su na odmor otišli s prednošću od 13 koševa razlike (44:31).

U trećoj četvrtini domaći su još podigli tempo te su u posljednju četvrtinu ušli s prednošću od 23 koša razlike koju su do kraja povećali na velika 34 koša razlike.

Goran Filipović s 20 koševa predvodio je Široki do pobjede. Mateo Drežnjak je postigao 18, a Jure Zubac 13 koševa. Kod Studenta su samo dva igrača postigla dvoznamenkasti broj koševa: Željko Klještan 20 i Aldin Dželmo 13.

HKK Široki nakon pet kola ima tri pobjede i jedan poraz s tim da je u trećem kolu bio slobodna momčad.