Široki Brijeg se nije uspio plasirati u drugo pretkolo Europske lige. Kobnom se na kraju pokazala golijada na Pecari, s obzirom da je slovenski predstavnik prošao dalje zahvaljujući činjenici da je postigao više golova u gostima.

Slovenci su u uzvratu poveli u 11. minuti. Širok je petljao po desnom boku, proslijedio unatrag malo u sredinu za Ibraimija koji je izvrsno cntrirao, a Melnjak pravodobno utrčao iza leđa obrane “Plavo-bijelih” i udarcem glavom prebacio Bilobrka.

Široki Brijeg je do izjednačenja došao u 73. Čabraja, koji je u igru ušao desetak minuta ranije, odlično je izveo udarac iz kuta, a Matić glavom pogodio za 1:1.

STRIJELCI: 1:0 Melnjak (11), 1:1 Matić (73).

DOMŽALE: Milić – Melnjak, Klemečić, Dobrovoljc, Širok – Husmani, Gnezda – Bizjak (90+3. Kirm), Ibričić, Ibraimi (80. Žužek) – Nicholson (67. Mujan).

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk – Marković (83. Kvesić), Barišić, Kovačić, Ćorluka – Kožul (46. Marić), Matić, Begonja – Turčin, Bagarić, Eliomar (60. Čabraja).