Veterani Posušja uvjeljivom pobjedom nad ekipom iz Imotskog, Rakićani minimalnom nad Mračajem

I u drugom kolu RNLV – posuški i rakitski nogometni veterani bili su veoma uspješni.

Prvo su posušani na domaćem terenu sa 5:0 savladali Nk Imotski, golovima; Vladimira Čuture, Mladena Begića, Marija Knezovića, Mladena Vranjkovića i Danijela Pandžića,

Domaćin je nakon nekoliko uvodnih taktova oformio dobru i ofanzivnu igru na terenu, te je u nekoliko navrata ozbiljno ugrozio vrata gostiju iz Imotskog. Nakon uvodnih odmjeravanja sredinom prvog poluvremena postižu prvi pogodak, ubrzo zatim i drugi, i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 2:0 za Posušje.

U drugom poluvremenu igra se premjestila uglavnom na polovicu imoćana koji se bezuspješno brane – i tako primaju do kraja utakmice još 3 pogotka.

Gosti iz Imotskog nekoliko puta su tijekom susreta zaprijetili brzim kontrama, ali gol posušana ostao je do kraja susreta netaknut.

Nogometni veterani Nk Rakitna također su bili uspješni i to u gostima kod NK Mračaja iz Runovića, gdje su pobjedili domaćina sa rezultatom 2:1, a strijelci za rakićane bili su Dane Pavković i Damir Mihalj

U idućem kolu Posušje gostuje u Tomislavgradu a Rakitno je domaćin Kamenu iz Ivanbegovine.

Nakon drugog kola, obadvije posuške momčadi sa po 6 osvojenih bodova nalaze se na vrhu ljestvice RNLV sezone 2018/19